HAKKIMIZDA

Örme kumaş sektöründe, 1994 yılında 5 adet örgü makinesiyle çıktığımız yolculuğumuz, 1997 de kurduğumuz boyahanemizle renklendi, zamanla kapasitemiz arttı, yeni ve yenilenen teknolojilerle, otomasyonlarla güçlendik. Firmamız, tecrübeli ve işini seven ekibimizin ellerinde, günlük 22 ton örme boyalı kumaş üreterek, sektöründe kaliteli ürün üretmeye ve emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.
Ürünlerimizi yurtiçine servis ettiğimiz kadar, yurtdışında da başta Romanya’da kendi depomuzda, Rusya, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Almanya, Yunanistan, Ukrayna, Litvanya, Fas gibi ülkelere de direk ihracatımızla servis vermekteyiz

MİSYON & VİZYON

Vizyonumuz;
Kalitesi müşterileri tarafından onaylanmış dinamik ve hizmet odaklı bir marka olan Karagözlüler Tekstil' in amacı uluslararası kumaş sektöründe üretim, satış pazarlama ve satış sonrası verilen destek hizmetlerinde öncü ve en iyi olmaktır. Ulusal ve uluslararası başarısının verdiği güçle tekstil pazarındaki yerini daha da sağlamlaştırarak dünya piyasasında zirveye adım adım ilerlemek ve burada kalıcı olmaktır.
Misyonumuz;
"Her ülke markalarıyla yaşar ve var olur" misyonunu benimseyen Karagözlüler Tekstil, bu felsefeden hareketle ülkemizi uluslararası platformda temsil etmeye devam etmektedir. Sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile dünyada yaşanan küresel gelişmelerin etkilerinden müşterilerini, personellerini ve çevresini koruyarak enerji verimliliği sağlamak adına gerçekleştirdiği teknolojik yenilikler sayesinde yüksek miktarlarda kaliteli üretim gerçekleştirerek, en iyi kaliteyi en uygun fiyatla sunmayı bu vesile ile işsizliği azaltarak ülke ekonomisine katkıda bulunup aynı zamanda ihracatta söz sahibi olmayı misyon edinmiştir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Daima en yeni teknolojileri kullanarak her alanda evrensel standartlara ulaşmayı ilke edinen firmamız ilk günden beri sahip olduğumuz çevrenin emanet olduğu bilinciyle hareket ederek gelecek nesillere temiz bir dünya bırakmayı hedeflemektedir. Bunun içinde enerji verimliliğini sağlamak adına üretim aşamasında en güncel teknolojilerin ve bunlara uygun ham maddelerin kullanımını sağlayarak kalitesinden ödün vermeden çevre ve enerji dostu ürünler üretmektedir. Aynı zamanda iş sağlığı ve güvenliği önlemlerinin tam ve eksiksiz olarak alınması neticesinde çevre ve iş güvenliği açısından ulusal ve uluslararası mevzuatlarla uyumlu sürdürülebilir bir yapı oluşturmada öncülük etmeye devam etmektedir. Üretim aşamasında ve sonrasında çağdaş, akılcı ve uygun pazarlama teknikleri ve bilişim teknolojilerini kullanarak 5 kıtada bulunan paydaşlarımıza hızlı kaliteli bir üretim ve teslimat yapıp paydaş memnuniyetini esas alarak en üst düzeyde hizmet vermekte bununla da yetinmeyip teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sürekli iyileştirmeler gerçekleştirerek sektöründe bir dünya markası olmaya çalışmaktadır.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Kurulduğumuz günden bu yana mutlu et, mutlu ol anlayışıyla sürdürülebilirliği işimizin ayrılmaz bir parçası olarak görüyoruz. Tüm değer zincirimizde paydaşlarımızla beraber gelişmek ve büyümek için çalışıyoruz. Bu alanda yaptığımız çalışmaları Çevre, Değer Zinciri, Çalışanlar, Inovasyon, Toplumsal Sorumluluk ve Liderlik olmak üzere altı başlık altında topluyoruz.
Bu yolculukta belirlediğimiz hedefler ve altı alanda geliştirdiğimiz sürdürülebilirlik ilkelerimizi referans alıyoruz. Ulusal ve uluslararası gündemi, küresel trendleri yakından izliyor, Birleşmiş Milletler 2030 Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarına katkı sağlamayı hedefliyoruz. Sürdürülebilirlik çalışmalarının ancak tüm şirket ve çalışanlar tarafından benimsendiğinde başarılı olacağına inanıyoruz.

Sertifika ve Belgelerimize sayfanın altında ulaşabilirsiniz

BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ

Bilgi Toplumu Hizmetleri
Detaylı bilgi için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.
https://mekasist.com/mths/1201